Spuštění nového eshopu

Dobrá zpráva pro všechny naše zákazníky. Od 1.9.2019 byl spuštěn náš nový internetový obchod s interiérovými doplňky Babatum.cz od francouzského dodavatele. Navazujeme tak na úspěšnou spolupráci s tímto výrobcem, kterou jsme si ověřili na našem dalším eshopu www.dreveny-zahradni-nabytek.eu.

[Obrázek: Spuštění nového eshopu]

Vítejte ve světě moderního interiéru. Každý pokojíček si zaslouží vybavit vhodnými doplňky, které jej oživí a nastavi atmosféru, kterou od něj očekáváte. 

Mezi oblíbené produkty v této kategorii patří zejména velké kovové nástěnné hodiny, nebo třeba fotorámečky na více fotek, do kterých si můžete udělat koláž z dovolené, svatby atp.

Nezapomínáme ani na nejmenší. Dětský pokojíček musí být útulný, ale zároveň i praktický. Jistě víte, jak to je, když není dostatek úložného prostoru, hračky se válí všude možně... Vyberte si prvky z programu dětský pokojíček - úložné boxy, skladovací sloupky, ale i veselé a hravé polštářky, s kterými budou děti krásně usínat.

Máte doma bar? Pak oceníte i sortiment v této kategorii, kde jsme se zaměřili zejména na barové židle.

Babatum.cz - to je pestrá nabídka zboží do interiéru domácností, firem, restaurací, hotelů... zkrátka všude tam, kde chcete mít moderní a stylový interiér.

 

Vloženo: 10.09.2019 15:20